Konix El Antiseptiği 1000ml 79 TL - El Antipseptikleri
Konix El Antiseptiği 1000ml 79 TL - El Antipseptikleri

Konix Antiseptik 1000ml

Marka : Konix
İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,90(KDV Dahil)

Alkollerin bakterilere, virüslere ve mantarlara karşı etkili olduğu söyleniyor. Ancak dirençli olan bakteri türleri üzerinde kalıcı bir etkisi bulunmamaktadır. Alkol miktarı hacmi %50'nin altında ise, mikroplar üzerindeki öldürücü etkisi de oranda düşüyor. En büyük etki ise mikrobun türüne göre, %60-%90 aralığında görülüyor. Coronavirüs vaka sayısının artmasıyla birlikte el antiseptikleri ve antibakteriyel jelleri, “merdiven altı üretime” taştı. Dolayısıyla gün itibariyle antiseptik, antibakteriyel gibi ürünlerin kullanıcıları daha fazla dikkat etmeleri tavsiye ediliyor. Uzmanlara göre, gün içinde herhangi bir yere temas ettikten sonra elleri el dezenfektanı ile temizlemek gerekiyor. Uzmanlar virüslerin yayılmasını önlemek için günde en az beş altı kez el temizleme jelinin kullanılmasını öneriyor.

Konix El Antiseptiği 1 Litre

Konix El Antipseptiği, anlık ihtiyaçlar karşılığında sterilizasyon sağlar. Ellere bulaşmış virüslerin, bakterilerin solunum yoluyla vücuda enfekte olmasını engeller.  Cerrahi müdahalelerden önce, temaslardan sonra ve diğer günlük ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz.

 

ADET

Artır Azalt

 

Kullanım Şekli: Konix El ve Cilt Antiseptiği elinize az miktar sürmeniz yeterlidir. Ürün cildinizde dağılana kadar ellerinizi ovuşturunuz. Su ve sabuna ihtiyaç duymadan strelilizasyon yapabilirsiniz. Mikrop ve bakterilere karşı etkilidir. Elinizde oluşan sigara ve kötü kokuları giderir.                                                                                                                                                      

Zehirlenme belirtileri: Ürün yutulması halinde mide bulantısı görülebilir. Derhal doktorunuza başvurunuz.        

   

İlkyardım Önlemleri


Deriye Temas Halinde : Talimatlara  uygun kullanıldığında olumsuz etkiler görülmez.
Gözde Temas Halinde: Kontaklens varsa çıkarılmalı ve gözler bol su ile yıkanmalıdır. Rahatsızlığın devamı halinde hemen doktora başvurunuz.
Yutulması Halinde: Kişiye ağızdan bir şeyler verin. Yaka, kravat, kemer veya kuşak gibi dar giysileri gevşetin. Gerekiyorsa tıbbi yardım alınız.
Solunması Halinde: Etkilenen kişiyi temiz havaya taşıyın. Güçlükle nefes alıyorsa suni teneffüs uygulayın. Gerekiyorsa tıbbi yardım alınız.
Antidotu ve Gerekli Bilgiler: Spesifik bir antidotu yoktur. 


ÖNLEM İFADELERİ
 Isı, sıcak yüzeyler, kıvılcımlar, açık alevler ve diğer ateş kaynaklarından uzak tutun. 
Kabı sıkıca kapalı tutun.

Benzer Ürünler