Toifresh 1000 ML Klozet Kapağı Temizleyicisi

Toifresh 1000 ML Klozet Kapağı Temizleyicisi

Marka : Toifresh
Fiyat : ₺6.900,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Toıfresh anlık kullanım için hazırlanmış, 50 Ml’Lik kolay taşınabilir boyutlarda, klozet kapağı temizleyicisidir. Tuvaletler; bakteri, mikrop ve virüs yayılması ve bulaşması için en uygun ortamlardır.
Ortak yaşam alanlarında; Yetişkinler ve çocukları için tuvaletlerde ki bu tehlikelerden korunmak, sağlıklı yaşam için büyük önem taşımaktadır. Ortalama bir insan ömrünün üç senesini tuvalette geçiriyor. Her tuvalet kullanımından sonra bir milyon bakteri yaşamaya devam ediyor.
 Yedi saat içinde bir bakteri çoğalarak milyonlarca bakteriye dönüşüyor.

 

Toıfresh; mikropları ortadan kaldırmak. Sterilize etmek , Koku gidermek İçin birebirdir. Ürün başına yaklaşık ‘100' Kullanım, 10 saniyede temizleme ve kuruma, çantaya ve el bagajına almaya uygundur. 


Kullanım Şekli:
10-15 cm uzaktan klozetin kapağına uygulayın, yaklaşık 15-30 sn. etki göstermesi için beklemeniz tavsiye edilir.  Sonrasında bir peçete yardımı ile siliniz. Günlük kullanım için uygundur.


Uyarı ve Önlemler: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.
Çocuklardan uzak tutunuz. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Kolay alevlenir. Isıdan/ kıvılcımdan/ alevden/ sıcak yüzeylerden uzak tutun. Kabı sıkıca kapalı tutun. İyi havalandırılmış bir alanda saklayınız.


İçerik: >% 30 Etil Alkol, <% 5 Katyonik Yüzey Aktif, < % 5 Mono Propylene Glycol, Parfüm, Koruyucu