300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ! 

 

İADE / DEĞİŞİM

 


Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz taktirde, size sunulan mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 

Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

 

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

 

Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

Alıcı, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, satıcıya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

 

Kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş olan ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. İade oluşturabilmeniz için ürünle birlikte ürünün faturasını, kutusunu ve aksesuarlarını eksiksiz bir şekilde tarafımıza göndermeniz ve sistem üzerinden iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Değişim için 0 (212) 255 1515 numaralı telefondan ya da [email protected] mail adresinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiz.

 

Ürün tarafımıza kargo firması ile gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisinin önünde açıp kontrol ediniz.

Tutanak tutulmamış hasarlı ürünlerde iade kesinlikle kabul edilmemektedir.

İade İşlemlerinde geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.

İade ettiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 7-10 gün içerisinde ödeme şeklinize göre para iadeniz gerçekleşecektir. 

 

Ürünün iade edilebilmesi için, faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteriye satılamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemekte ve bedeli geri ödenmemektedir. Ürünlerin iadesinin yapılabilmesi için ürünün kapağının açılmamış, ürünün hiçbir şekilde hava ile temas etmemiş olması gerekmektedir.


 

İade & Değişim Adresi

 


Adres:
Eskibüyükdere Cad. Silahtaroğlu Sk. Yaba2 Plaza K:4 4.Levent İSTANBUL


Telefon:
0 (212) 255 1515


E-Posta:
[email protected] 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

KAMPANYA