300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ! 

Blog Başlık

 • Aralık 07, 2023

  Kiminiz için sabah ritüelinizin en sevdiğiniz yanı kiminiz içinse öğlen yorgunluğunuzu atıp canlanmanızı sağlayan vazgeçilmez içeceğiniz kahve.. Kahvenin iyi ve kötü yanlarını bilmekte fayda var. Her kültürün kendince pişirme ve tüketim prensibi olan bu meyve çekirdeği sadece içecek - gıda olarak tüketilmezken aynı zamanda yağ sökücü, koku giderici olarak kullanılabiliyor.

  kahve, sağlık, yaşam
 • Ekim 02, 2023

  Nüfus yoğunlaştıkça, hava kirlendikçe özellikle yeni doğan bebeklerin en büyük düşmanı akciğer rahatsızlıkları ve dolayısıyla astım rahatsızlığı. Astım, kronikleşebilen ve hayat boyu çocuğunuzun taşıyacağı bir yük anlamına geliyor. Oyun alanları, okullar kısacası çocuklarınızın halı kiri ve akarlarla baş başa kalması astımı tetikleyebilir. Bebeklerinizi astımdan korumak için Medipera'dan çeşitli tavsiyeler; buyurun!

  Medipera’dan Tavsiyeler Bebeklerinizi Astımdan Koruyun
 • Ekim 02, 2023

  Renkler Bebeklerinizi Nasıl Etkiliyor?
 • Kasım 24, 2020

  Mama sandalyesi temizliği, çocukların en sık temas sağladığı mama sandalyeleri, özellikle pandemi süresince yardımcı ürünlere kaldı. Babypera mama sandalyesi temizleyicisi, organik bileşenlerden oluşan ve ecosert ile sertifikalandırılan bir üründür. 

  mama sandalyesi temizleyicisi
 • Haziran 22, 2020

  Koronavirüs döneminde daha da yakından tanıdığımız antibakteriyeller ve dezenfektanlar aslında nedir? TC Sağlık Bakanlığı'nca, dezenfektan alırken hangi detaylara dikkat etmeliyiz? BİYOSİDAL ruhsatlı dezenfektanlar ve diğer ruhsatları taşıyan ürünler daha güvenilir. Çeşit çeşit dezenfektanlara ve kullanım alanlarına genel bir bakış.

  dezenfektanlar
 • Nisan 08, 2020

  Antibakteriyeller, dezenfektanlar ve antiseptikler Koronavirüs (Covid-19) sürecinde ne kadar etkili? Herhangi bir dezenfektan ya da antiseptik satın alırken nelere dikkat etmelisiniz? Biyosidal ruhsatı gibi çeşitli sertifikalara dikkat etmeniz gerekiyor. Talep artıkça; "merdivenaltı" ürünler ortaya çıktı ve halk sağlığını tehdit ediyorlar. 

  antiseptik
 • Şubat 12, 2020

  Antibakteriyel el jelleri, el antibakteriyelleri ne kadar gündemde kalıyorsa, üzerindeki tartışmalar o kadar daha devam ediyor. İşe yarar mı, faydalı mı yoksa zararlı mı, sorularının yanısıra içerikleriyle ilgili pek çok tartışma var. Güncel tartışmalar ve çalışmalar gösteriyor ki; el dezenfektanları virüslerden korunmanın etkili yollarından bir tanesi. Seyehat esnasında alternatifsiz, medikal kullanım konusunda güvenilir ve ev kullanımında ise iyi bir destekçi.

  el dezenfektanları
 • Şubat 11, 2020

  Yeni Korona virüs ilk defa 29 Aralık 2019’da, Çin’in Wuhan şehrindeki deniz ürünleri ve canlı hayvan satan bir markette çalışan 4 kişide ve aynı günlerde bu marketi ziyaret eden çok sayıda kişide akciğer infeksiyonu (pnömoni) bulgularının tespit edildiğinin açıklanmasıyla gündeme geldi.

  coronavirüs
 • Şubat 11, 2020

  Evlilik sonrası, ilişkinin sağlıklı yürüyebilmesi için çocuk yapma ya da aile planlama aşamaları da oldukça önemli. Çoğu ilişki ve çoğu evlilik yanlış aile planlama ve çocuk yapma planlamaları dolayısıyla yarıda kalyor. En önemli etkenlerden bir tanesi de çocuk yapma çabalarının sonuçsuz kalması. Peki, yiyeceklerin doğurganlığı ne şekilde etkilediğini hiç düşündünüz mü?

  doğurganlık
 • Şubat 03, 2020

  Antibakteriyel jel kullanımının riskli taraflarından bir tanesi, elleri yıpratması, hassas ciltlerde ise çatlama oluşmasına sebep olması. Losyon formülü sayesinde hassas ciltlere uygun formüle dilen Konix antibakteriyel el jeli, anlık etki ederek pek çok mikroorganizmaya karşı kısa sürede etki sağlıyor. 

  konix
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

KAMPANYA