Toifresh Tuvalet Kapağı Temizleyici

Toifresh Tuvalet Kapağı Temizleyici
Toifresh, 1 litrelik ve 30 ml’lik formlarda pratik kullanımlı bir klozet kapağı temizleyicisidir. Özellikle seyehat şartları düşünülerek tasarlanan 30 ml ambalajlı Toifresh, anlık etki sağlayarak bakteri, mikrop ve virüslerin yayılmasını ve taşınmasını durdurur. Kokusuz olmasıyla da koku hassasiyeti barındıran kişilere herhangi bir etki oluşturmaz.  Salgın hastalıkların daha da aktif olduğu dönemlerde bakteriler ve mikroplar daha kolay bir şekilde ürür, yeni hastalıklara yol açar ve ardından sık temas edilen bölgelerden yayılması kaçınılmaz hale gelir. Kolay taşınabilir, herhangi bir ek uygulama gerektirmeyen Toifresh ile salgın dönemlerinde ‘sıfır noktası’olmaktan kaçınabilirsiniz.

İstatistiklere göre tuvaletler; bakteri, mikrop ve virüslerin insanlar aracılığı ile salgın başlatmaya çok müsait bölgeler – ortamlardır. Bir diğer istatistiğe göre dünyadaki hastalığın büyük bir çoğunluğunun çıkış nedenlerinden bir tanesi de tuvaletler olduğu ortaya çıktı.  Alışveriş – yaşam merkezlerinde, belediyelerde ve kamusal alanlarda, iş merkezlerinde rutin temizliğin dışında Toifresh kullanmak, stratejik olarak sürekli hijyen sağlamanması açısından oldukça önemli.
 

Nasıl Kullanılır?
 

Diğer temizlik ürünlerinin ya da dezenfektanların aksine anlık etki gösterir, herhangi bir ek uygulama gerektirmez. En önemlisi de sadece 30 saniyede dezenfekte edebilme başarısı diyebiliriz. Toifresh, uygulamanın ardından temiz kısımdan kirli kısıma doğru peçete ya da bez yardımıyla silinmesiyle anlık hijyen sağlıyor.  

Etiketler: toifresh
Şubat 03, 2020
Listeye dön